Van der Sar: jestem zainteresowany posadą dyrektora sportowego w Man Utd

MEN DeyZ Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Władze Manchesteru United nieustannie szukają kogoś, kto obejmie w klubie stanowisko dyrektora sportowego. Zainteresowanie posadą wyraził obecnie pełniący funkcję dyrektora generalnego w Ajaksie i były piłkarz “Czerwonych Diabłów”, Edwin van der Sar.

Były holenderski bramkarz wielokrotnie był już łączony z posadą dyrektora sportowego na Old Trafford, jednak w poprzednich wywiadach w dość dyplomatyczny sposób odpowiadał dziennikarzom na pytania o powrót do Manchesteru. Tym razem jednoznacznie określił swoje stanowisko w tej kwestii.

– Poza moją rodziną, żoną i dziećmi, mam jeszcze dwie miłości w życiu. Pierwsza to Ajax, który pozwolił mi się rozwijać, wypatrzył mnie i dał szansę zabłyśnięcia w światowym futbolu – mówił Holender.

– Drugą jest ostatni klub w mojej karierze, który również poświęcił mi wiele uwagi, darzył mnie uznaniem. Pozwolił mi się rozwinąć na późniejszym etapie kariery. Oczywiście, że byłbym zainteresowany tą posadą.

– Muszę się jeszcze trochę nauczyć tu w Ajaxie. Rozwijam się i ewentualnie zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

– United są fantastycznym klubem, który posiada fanów na całym świecie. Każdy chce grać dla tego klubu oraz ewentualnie w nim pracować – zakończył Van der Sar.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze