Raport z wypożyczeń: mieszane nastroje wśród młodych „Diabłów”

manutd.com Sebastian Słabosz

Mimo przerwy na mecze reprezentacyjne niższe ligi angielskie w miniony weekend normalnie rozgrywały kolejną kolejkę ligową. Przy tej okazji ponownie szanse na wykazanie się miało kilku młodych „Czerwonych Diabłów” wypożyczonych obecnie do innych drużyn.

Słowacki golkiper, Alex Fojticek, pomógł swojej drużynie, Stalybridge Celtic, w zwycięstwie 3:2 nad Bamber Bridge na niższym szczeblu angielskich rozgrywek.

Z kolei Tranmere Rovers, w którym obecnie występuje Cameron Borthwick-Jackson, pokonało 1:0 w League One na wyjeździe Coventry City. Przy czym 22-latek przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

W odmiennych nastrojach miniony weekend kończyli Ethan Hamilton (na zdjęciu), którego Southend United przegrał z Wimbledonem aż 1:4 w League One, a także Geroge Tanner, którego Morecambe uległo w League Two 1:2 ekipie Bradford City. Obaj zawodnicy rozegrali pełne 90 minut w tych pojedynkach.