Pixabay

Przedstawiamy kolejną odsłonę cyklu “Graj z ManUtd.pl”. Po reprezentacyjnej przerwie wracamy do rozgrywek Premier League. Tym razem Manchester United podejmie u siebie w tzw. „Derbach Anglii” drużynę Liverpoolu. Spodziewamy się bardzo ciężkiego spotkania, ale mamy cichą nadzieję, że „Czerwone Diabły” dokonają niemożliwego i postawią się drużynie Jurgena Kloppa. Jako, że w zakładach bukmacherskich nie należy kierować się sercem odpuściliśmy sobie zakłady związane z wynikiem i liczbą bramek, gdyż w tych statystykach to ekipa gości jest faworytem. Postawiliśmy za to na spalone, faule czy kartki i liczymy, że nasze typy będą trafne i pozwolą zarobić. Seria ta powstaje dzięki współpracy naszego serwisu z Polskimi Zakładami Bukmacherskimi, legalnie działającą na rodzimym rynku marką z branży bukmacherskiej. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Nasze propozycje typów będą zawsze zawierać kurs wraz z krótką analizą, podpartą argumentami i statystykami. Pamiętajmy jednak, że to w dalszym ciągu wyłącznie nasze PRZYPUSZCZENIA, które mogą nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości. Grasz na własną odpowiedzialność.

Najbliższe spotkanie zapowiada się emocjonująco, choć uważamy, że mniej emocjonująco dla kibiców Manchesteru United niż w poprzednich latach. Na Old Trafford przyjedzie drużyna, która nie straciła w tym sezonie nawet jednego punktu, Liverpool. „Czerwone Diabły” są obecnie w ogromnym kryzysie. Nikt nie spodziewa się, że piłkarze Ole Gunnara Solskjaera są w stanie w najbliższym spotkaniu zdobyć choćby punkt, a dla samego menedżera najbliższe spotkanie może być ostatnim w roli szkoleniowca piłkarzy z Old Trafford. Na domiar złego gospodarze najbliższego spotkania zmagają się z wieloma kontuzjami. Wierzymy, że piłka nożna jest przewrotna i pomimo wszelkich przeciwności Manchester United będzie w stanie nawiązać walkę z rywalem z Liverpoolu.

Man UtdLiverpool
1 – 5.05 X – 3.75 2 – 1.68

Drużyna Liverpoolu jest jedną z najrzadziej faulujących w lidze. Piłkarze Jurgena Kloppa faulują średnio 8,8 razy/mecz. Tylko drużyna Bournemouth fauluje mniej (8,5 razy/mecz). Linia na faule gości wyznaczona przez PZBuk wynosi 12. W pierwszych 12 spotkaniach tego sezonu (wliczając w to również mecze w europejskich pucharach oraz EFL Cup) gracze Liverpoolu tylko dwa razy faulowali częściej niż 12 razy. W bezpośrednich meczach między Manchesterem United a Liverpoolem liczba fauli jest zróżnicowana i ciężko się na niej opierać. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w obecnym sezonie Liverpool jest drużyną zdecydowanie lepszą od piłkarzy Ole Gunnara Solskjaera co może powodować mniej emocji wśród piłkarzy z Anfield a co za tym idzie podtrzymanie tendencji małej ilości fauli.

Typ: POWYŻEJ/PONIŻEJ GOŚCIE- SUMA FAULI
Poniżej 12 (kurs 1.83)

Mecz derbowy dla wielu kojarzy się z walką „na śmierć i życie”, z którą związana jest duża liczba fauli i kartek. Jednak w ostatnich latach batalie pomiędzy najbardziej utytułowanymi klubami w Anglii nie były tak „ostre” jak mogłoby się wydawać. W ostatnich ośmiu spotkaniach w Premier League pomiędzy Manchester United a Liverpoolem sędziowie rozdawali co najwyżej cztery kartki. PZBuk wyznaczył linię kartek na 4,5, która jak wcześniej wspominaliśmy nie została złamana przez ostatnie cztery sezony. Gracze Liverpoolu w tym sezonie nie otrzymują średnio nawet jednej kartki na mecz. Co prawda „Czerwone Diabły” „kartkują” dużo częściej (2,4/mecz), jednak uważamy że w najbliższym spotkaniu liczba kartek nie będzie większa niż cztery. Sądzimy, że ze względu na formę obu zespołów najbliższe spotkanie będzie o dużo niższej temperaturze niż bywało w przeszłości.

Typ: POWYŻEJ/PONIŻEJ- KARTKI
Poniżej 4.5 (kurs 1.80)

Jedną z drużyn najrzadziej „łapaną” na pozycji spalonej jest Manchester United. Gracze Solskjaera „palą” akcje średnio 1,1 razy/mecz. Niższą średnia ma tylko drużyna Watfordu (1). Spodziewamy się, że w najbliższym spotkaniu gracze Manchesteru United nie będą drużyną dominującą. Wychodzimy z założenia, że mniej stworzonych sytuacji daje mniej okazji do bycia na pozycji spalonej. Linia wyznaczona przez PZBuk jest stosunkowo wysoka i wynosi 3,5. Co ciekawe w żadnym ze spotkań w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach piłkarze z Old Trafford nie znaleźli się powyżej tej linii. W ostatnich czterech meczach przeciwko Liverpoolowi „Czerwonym Diabłom” również nie zdarzyło się zaliczyć więcej spalonych niż trzy.

Typ: POWYŻEJ/PONIŻEJ GOSPODARZE- SPALONE
Poniżej 3.5 (kurs 1.71)

Oferta “100% Bonus powitalny do 500 zł” od PZBuk

Dla nowo zarejestrowanych użytkowników Polskie Zakłady Bukmacherskie przygotowały specjalną ofertę powitalną, polegającą na podwojeniu pierwszego depozytu do kwoty nawet 500 PLN. Szczegółowe warunki promocji można znaleźć klikając .

Wysokość zawartych w artykule kursów była aktualna w momencie publikacji tekstu i może ulec zmianie.

W cyklu “Graj z ManUtd.pl” prezentowane są jedynie firmy bukmacherskie, które zostały zarejestrowane i legalnie działają na polskim rynku.

Cherry Online Polska Sp. z o.o., do której należy marka Polskie Zakłady Bukmacherskie, posiada zezwolenie nr PS4.6831.26.2017 na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet, wydane przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku.

Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Hazard może prowadzić do uzależnienia. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. Grasz na własną odpowiedzialność.

Dyskusja