Getty Images

Manchester United w ciągu siedmiu dni zanotował trzy, wyjazdowe zwycięstwa z rzędu. Postawę “Czerwonych Diabłów” docenił Dimitar Berbatow. Bułgarowi szczególnie spodobało się zwycięstwo z Chelsea w Carabao Cup. 

Były napastnik za występ z “The Blues” wyróżnił głównie Brandona Williamsa, Scotta McTominaya i Marcusa Rashforda. Ten ostatni odegrał kluczową rolę, zdobywając dwie bramki ze stałych fragmentów gry. Kolejnym przeciwnikiem klubu z Old Trafford będzie czwartoligowy Colchester United.

– Brandon Williams ponownie był doskonały w postawie defensywnej. Scott McTominay zagrał wspaniały mecz w pomocy. Każdy piłkarz walczył za drużynę.

– Marcus Rashford popisał się wyśmienitym rzutem wolnym. To jego czwarty gol w czterech ostatnich meczach. Jestem nim zachwycony. Poprawa występów wywinduje w górę pewność siebie całego zespołu. Muszą podtrzymać ten proces.

– Momentum w futbolu jest bardzo ważne. Może sprawić, że drużyna wydrze wygraną, choć wcale nie spisuje się najlepiej.

– Oczywiście, eksperci są kapryśni. Powiedzą, że nic się nie zmieniło, a klub pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera jest skazany na porażkę. United muszą podtrzymać tę serię. Myślę, że wyjdą zwycięsko z kolejnego starcia [z Bournemouth – przyp. red].

Dyskusja