Getty Images

Feyenoord i PSV Eindhoven chciały zakontraktować tego lata Tahitha Chonga, jednak 19-latek odrzucił obie oferty, by kontynuować przygodę w Manchesterze United.

We wrześniu Chong udzieił wywiadu “Voetbal International”. Skrzydłowy przyznał, że mimo iż miał wiele ofert z innych klubów, to uważa, że pozostanie na Old Trafford będzie “najlepsze” dla jego kariery.

W obecnym sezonie 19-latek wystąpił w czterech spotkaniach we wszystkich rozgrywkach w barwach Manchesteru United. “Votebal International” przyglądnął się sytuacji Tahitha Chonga.

Kontrakt 19-latka wygasa z końcem sezonu. “Votebal International” podaje, że “Czerwone Diabły” wciąż nie przedstawiły 19-latkowi żadnej nowej propozycji kontraktu lub planu sportowego.

Holenderski magazyn dodaje, że Manchester United nie planuje w tym sezonie korzystać zbyt wiele z usług Chonga. Obecna sytuacja 19-latka na Old Trafford zwróciła uwagę wielu czołowych europejskich klubów, w tym Juventusu Turyn.

– To prawda, że kilka bardzo dobrych klubów monitoruje sytuację Tahitha. Ale sezon się dopiero zaczął. Po cichu czekamy, co wymyśli United. Zobaczymy, co będzie najlepsze dla rozwoju Tahitha – mówił dla “Votebal International” Erkan Alkan, agent Chonga.

Dyskusja