Getty Images

Niemiecki dziennikarz, Raphael Honigstein, poinformował, że głównym celem Manchesteru United na letnie okienko transferowe jest sprowadzenie Jadona Sancho z Borussii Dortmund. Angielski skrzydłowy idealnie wpasowałby się w politykę Ole Gunnara Solskjaera.

Reprezentant Anglii to jeden z najbardziej łakomych “kąsków” na rynku transferowym. W obecnym sezonie Sancho zanotował 8 spotkań, w których zdobył 3 gole i zaliczył 6 asyst.

– Wszyscy interesują się Jadonem Sancho. Wygląda na to, że dla Manchesteru United jest on priorytetem, ale Liverpool również uważnie mu się przygląda, jestem pewien.

– Jestem przekonany, że Borussia zgodzi się na sprzedaż, jeżeli otrzymają odpowiednią kwotę. Nikt nie ma co do tego złudzeń.

Wydaje się, że “Czerwone Diabły” jak na razie są krok przed Liverpoolem pod względem możliwości sprowadzenia utalentowanego skrzydłowego.

Niedawno dyrektor sportowy Borussii Dortmund, Michael Zorc, zdradził kilka informacji o odbytym spotkaniu z przedstawicielami klubu z Old Trafford. Niemiec skomentował szanse na powodzenie tego transferu.

– Gorącym tematem są przenosiny Jadona Sancho do Manchesteru United. Mówi się o rozmowach z klubem i moimi konsultantami. Spotkanie miało miejsce. Zaprosili do siebie mojego konsultanta.

– Zgodnie z tym, co wiem, konsultant odpowiedział im, że bez względu na to ile pieniędzy zaoferują, nie puścimy go w letnim oknie transferowym. Sam gracz również nie zamierza odchodzić tego lata.

Dyskusja