Getty Images

Strzelec jednej z bramek w 4. kolejce fazy grupowej Ligi Europy, Marcus Rashford, był zadowolony z wysokiego zwycięstwa przeciwko serbskiej drużynie.

22-letni Anglik nie ukrywał radości po dobrym występie całej ofensywnej trójki. “Czerwone Diabły” pokonały Partizan Belgrad 3:0, ale spotkanie mogło zakończyć się znacznie wyższym rezultatem.

– To był dobry występ, w którym zdobyliśmy kilka bramek. Zanotowaliśmy dobrą wygraną i cieszymy się, że awansowaliśmy do kolejnej fazy rozgrywek.

– Cała trójka ofensywnych piłkarzy spisała się bardzo dobrze. Nasza współpraca wyglądała solidnie, dzięki czemu wszyscy strzeliliśmy gola. Jestem z tego powodu szczęśliwy.

– Taka wygrana jest ważna dla naszej pewności siebie po porażce z Bournemouth. Porażki nigdy nie są przyjemne, ale dni takie jak ten pomagają przywrócić wiarę we własne umiejętności.

Rashford udzielił również wywiadu dla stacji BT Sport, w którym tonował przesadne zachwyty nad klubem z Old Trafford. Choć ze starcia z serbskim klubem można wyciągnąć wiele pozytywów, to napastnik Manchesteru United wciąż widzi aspekty do poprawy.

– Możemy poprawić jeszcze wiele aspektów. Ciężko pracujmy i doskonalimy się. Sam mogłem zdobyć więcej bramek. O wyniku przesądziły detale. W następnym pojedynku postaramy się o jeszcze lepszy rezultat.

– W kwestii wykańczania akcji chodzi przede wszystkim o znalezienie słabych punktów i pracę nad nimi. Nie zamierzam jednak rozpamiętywać zbyt długo zmarnowanych szans. Czekamy na kolejnego rywala.

Przeczytaj także:  Bruno Fernandes po meczu z Watfordem: jestem tu po to, aby pomóc drużynie w awansie do Ligi Mistrzów

Dyskusja