manutd.com

Klub z Londynu jest zainteresowany sprowadzeniem dwóch skautów Manchesteru United, Dave’a Harrisona i Lyndona Tomlinsona, donosi brytyjski dziennik “Daily Mail”.

Harrison i Tomlinson dołączyli do “Czerwonych Diabłów” w 2017 roku z Manchesteru City. Dostali zadanie przeglądu systemu skautingowego na Old Trafford.

Duet Harrison i Tomlinson jest uważany za jeden z najlepszych w swoim fachu. Według informacji podawanych przez “Daily Mail”, “The Gunners” chcą sprowadzić do siebie obu skautów. Arsenal rozpoczął restrukturyzację systemu szkolenia młodzieży i Harrison i Tomlinson mieliby zająć się jej przeprowadzeniem.

Szef skautingu i były zawodnik Arsenalu, Steve Morrow, w związku z restrukturyzacją został zwolniony ze swojego stanowiska. “The Gunners” są pod wrażeniem Harrisona i Tomlinsona. Ponadto klub z Londynu jest zainteresowany szefem skautingu Manchesteru City, Joe’em Shieldsem.

Szkolenie młodzieży w Manchesterze United uległo poprawie, od kiedy w klubie pojawił się Ole Gunnar Solskjaer. Norweg regularnie wprowadza młodych zawodników do swojej drużyny.

Mason Greenwod, James Garner, Brandon Williams i Angel Gomes weszli do peirwszej drużyny i powoli zaczynają stanowić jej ważny punkt w obecnym sezonie.

Dyskusja