Getty Images

Ashley Young pochwalił niedawno 19-letniego Brandona Williamsa, który w obecnym sezonie przebił się do pierwszej drużyny Manchesteru United i zanotował już kilka bardzo dobrych występów w koszulce “Czerwonych Diabłów”.

Young jest zawieszony za kartki i nie będzie mógł wystąpić w nadchodzącym meczu klubu z Old Trafford z Brighton & Hove Albion w Premier League. Luke Shaw wciąż dochodzi do zdrowia po kontuzji, więc to otwiera szansę na występ w tym spotkaniu na lewej obronie Marcosowi Rojo bądź też wspomnianemu Brandonowi Williamsowi.

Kapitan Manchesteru United nie obawia się jednak o 19-latka i uważa, że jeżeli Ole Gunnar Solskjaer postawi pod jego nieobecność na wychowanka “Czerwonych Diabłów”, to ten zaliczy kolejny bardzo dobry występ.

– Za każdym razem, gdy Brandon zakłada koszulkę pierwszej drużyny, spisuje się wyśmienicie. Chce się uczyć i słuchać innych. Jestem pewny, że jeżeli menedżer zdecyduje się wystawić go do gry w nadchodzącym meczu, to zaliczy kolejny bardzo dobry występ – mówił Young.

Dyskusja