Getty Images

Menedżer Brighton & Hove Albion, Graham Potter, przyznał po niedzielnym spotkaniu z Manchesterem United, że podopieczni Ole Gunnara Solskjaera byli lepszym zespołem i zasłużyli na wygraną.

– Nasi rywale zasłużyli na to zwycięstwo. Gdy popełnia się jakikolwiek błąd, potrafią bardzo szybko wyprowadzić piłkę z defensywy do ataku. Moi zawodnicy dali z siebie wszystko, ale czasami trzeba zaakceptować to, że gra się przeciwko lepszej drużynie – mówił Graham Potter.

– W ostatnim czasie mieliśmy przyzwoity okres w lidze, więc teraz musimy się przygotować do kolejnego trudnego meczu. Według mnie kluczowy był dla nas moment w sytuacji, gdy strzeliliśmy gola na 1:2, pomimo tego, że nie za wiele byliśmy widoczni w tym meczu w ofensywie.

– Gdybyśmy byli w stanie utrzymać ten wynik nieco dłużej, to mogłoby to zrobić różnicę, ale United bardzo szybko odpowiedział trzecim golem – dodał.

Potter pracował w poprzednim sezonie w Swansea City z Danielem Jamesem, którego latem chciał sprowadzić do Brighton, ale Walijczyk od początku nastawiony był na transfer na Old Trafford. Angielski menedżer przyznał po meczu z “Czerwonymi Diabłami”, że bardzo cieszy się z rozwoju, jaki czyni 22-latek.

– To świetny chłopak. Bardzo ustabilizowany mentalnie i do tego naprawdę odważny. Będzie tylko robił postępy. Cieszę się jego szczęściem – mówił Potter.

Dyskusja