Twitter

Harry Maguire, obrońca Manchesteru United i reprezentacji Anglii, po długich negocjacjach podpisał umowę sponsorską z Pumą. Na mocy zawartego porozumienia zawodnik będzie inkasował ponad 700 tysięcy funtów rocznie.

Wychowanek Sheffield United został w letnim okienku transferowym najdroższym obrońcą świata, kiedy zamienił Leicester City na Manchester United za bagatela 80 milionów funtów. Ruch ten sprawił, że reprezentantem Anglii zaczęli interesować się czołowi producenci akcesoriów sportowych tacy jak Nike, Puma, Adidas i Under Armour.

Zawodnik na początku sezonu nosił buty pomalowane na czarno lecz w czwartkowym meczu reprezentacji Anglii z Czarnogórą założy po raz pierwszy produkt swojego nowego partnera – Puma One.

 

– Zawarcie umowy z tak prestiżową marką jak Puma, to olbrzymi zaszczyt – powiedział Maguire.

-Jestem zmotywowany do występów na najwyższym poziomie zarówno w klubie jak i reprezentacji. Współpraca z partnerem, który odpowiada moim ambicjom, oferując buty łączące innowację i wygodę, jest zatem niezwykle istotna. Z dumą zasznuruję je po raz pierwszy na arenie międzynarodowej – dodał.

Dyskusja