Sky Sports: Man Utd rozważa złożenie oferty za 19-letniego napastnika Reading

Sky Sports Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak donosi stacja Sky Sports, Manchester United jest ponoć jednym z kilku klubów Premier League, które rozważają złożenie Reading oferty za utalentowanego napastnika tej drużyny, Danny’ego Loadera.

19-letni Anglik wciąż nie doszedł do porozumienia ze swoim obecnym klubem ws. nowej umowy, co oznacza, że w przyszłe lato będzie dostępny na rynku transferowym bez sumy odstępnego.

Tę sytuację stara się wykorzystać kilka klubów z Premier League zainteresowanych młodym piłkarzem. Niewykluczone więc, że Reading otrzyma w styczniu kilka ofert za swojego zawodnika.

Danny Loader zadebiutował w Reading w wieku 16 lat, gdy klub ten prowadził jeszcze były obrońca Manchesteru United, Jaap Stam. 19-latek był bardzo bliski opuszczenia Reading już w minione lato, ale jego transfer do Wolverhampton upadł w ostatniej chwili.

– Wszyscy wiedzą, że podczas minionego okna transferowego próbował mnie pozyskać klub z Premier League, ale widocznie nie było mi to dane – mówił niedawno młodzieżowy reprezentant Anglii.

– Jestem bardzo ambitny. Moim marzeniem jest gra na największej piłkarskiej scenie i nigdy nie wiadomo, kiedy taka okazja pojawi się ponownie – dodał.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze