Getty Images

Zawodnik Borussi Dortmund, Jadon Sancho, to obecnie jeden z najbardziej pożądanych zawodników na Old Trafford. Saga transferowa wokół jego nazwiska trwa w najlepsze.

Zeszłego lata niemiecki klub dał jasno do zrozumienia, że nie chce pozbywać się Anglika, jednak przy okazji sugerując, że ewentualny transfer mógłby być zrealizowany latem 2020 roku.

Manchester United to klub, który trwa w walce o Sancho od ponad roku. W piątkowym wydaniu “Bilda” klub z Old Trafford jest wymieniany razem z Liverpoolem oraz Realem Madryt, jako “najgorętszy kandydat” do pozyskania Sancho.

Trzeba jednak podkreślić, że nie pojawiają się żadne doniesienia z Hiszpanii, jakoby “Królewscy” byli zainteresowani sprowadzeniem młodego Anglika.

“Bild” przypomina spóźnienie Sancho na spotkanie zespołu i podkreśla, że nie był to jedyny raz w ostatnim czasie, kiedy Anglik zachowuje się nieprofesjonalnie. Mimo, że 19-latek ma na swoim koncie w tym sezonie pięć bramek i osiem asyst, spotyka się z dużą krytyką w Niemczech, co może zachęcić Borussię do sprzedania zawodnika.

Niemiecki dziennik twierdzi, że jeśli Sancho wciąż będzie się źle zachowywał, jego zimowy transfer stanie się bardzo prawdopodobny. “The Independent” podaje, że przez załamanie się relacji na linii Sancho-Borussia, klub z Niemiec jest gotów wysłuchać ofert za 19-latka już w styczniu.

Na razie nie ma informacji o kontakcie Manchesteru United z zawodnikiem, jednak jeśli rzeczywiście klub z Old Trafford jest tak bardzo zainteresowany sprowadzeniem Sancho to będzie uważnie śledził wydarzenia w Niemczech.

Dyskusja