Getty Images

Już na początku stycznia przyszłego roku Manchester United przystąpi do kolejnej batalii o zwycięstwo w najstarszych piłkarskich rozgrywkach na świecie, w Pucharze Anglii. W wyniku poniedziałkowego losowania “Czerwone Diabły” zmierzą się 3. rundzie z Wolverhampton.

Los dla podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera nie był zbyt łaskawy, bowiem już przy pierwszym spotkaniu w FA Cup w tym sezonie, Manchesterowi United przyjdzie się zmierzyć z Wolverhampton. Spotkanie odbędzie się na Molineux Stadium w okresie pomiędzy 3 a 6 stycznia 2020 roku.

Warto wspomnieć, że w ubiegłym sezonie to właśnie “Wilki” zatrzymały podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera w ćwierćfinale tych rozgrywek, wygrywając na własnym boisku 2:1 i nie bacząc na to, że w poprzednich rundach klub z Old Trafford pokonał na wyjeździe zarówno Chelsea, jak i Arsenal. “Czerwone Diabły” będą więc miały okazję wziąć rewanż na ekipie z Molineux.

Para Wolverhampton z Manchesterem United wydaje się być najmocniej obstawioną w 3. rundzie Pucharu Anglii, obok derbów Liverpoolu, bowiem los skojarzył ze sobą na tym etapie tych rozgrywek także “The Reds” i “The Toffees”.

Dyskusja