Getty Images

Manchester United zremisował wczoraj na Old Trafford z Aston Villą 2:2. Środkowy obrońca “Czerwonych Diabłów”, Harry Maguire, już patrzy w przyszłość i czeka na następne spotkanie z Tottenhamem Hotspur.

Środkowy obrońca uważa, że spotkanie z Tottenhamem będzie doskonałą okazją do tego, by Manchester United wrócił na ścieżkę zwycięstw w Premier League.

– Tak, to świetna okazja – mówił w niedzielę Maguire, który był kapitanem “Czerwonych Diabłów” w trzecim kolejnym meczu ligowym – Kiedy dawno nie wygrałeś żadnego spotkania, chcesz jak najszybciej zagrać kolejny mecz i nie będzie lepszej okazji, by wrócić na ścieżkę zwycięstw, niż mecz z Tottenhamem na Old Trafford.

Manchester United po raz drugi stracił punkty w końcówce meczu. Podobnie, jak na Bramall Lane w zeszłym tygodniu, w spotkaniu z Aston Villą, “Czerwone Diabły” prowadziły, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem. Pomimo rozczarowującego wyniku, zespół otrzymał wspaniałe wsparcie od kibiców zgromadzonych na Old Trafford.

– Fani byli wspaniali – dodał 26-latek – Nawet, gdy przegrywaliśmy, śpiewali głośno i z dumą i dzięki ich wsparciu zdołaliśmy wyjść na prowadzenie w tym spotkaniu. […] Wiem, że w środę będą również będą z nami i mam nadzieję, że uda nam się zagrać dla nich dobre spotkanie i wygrać mecz.

Dyskusja