Getty Images

W miniony wtorek z rozgrywkami Ligi Mistrzów pożegnał się Inter Mediolan, którego barw od tego lata broni Romelu Lukaku. Z tej okazji ze swojego byłego klubowego kolegi postanowił zażartować Luke Shaw.

“Nerazzurri” w decydującym meczu ulegli na swoim boisku rezerwowym piłkarzom FC Barcelony 1:2 i ostatecznie zajęli trzecie miejsce w grupie F. Oznacza to, że wiosną czekają ich zmagania w Lidze Europy, gdzie zmierzyć się mogą z m.in  Manchesterem United.

W październiku Romelu Lukaku opublikował na Twitterze własne zdjęcie z podpisem: “UEFA Champions League”.

Po ponad półtora miesiąca belgijski snajper zakończył jednak swój udział w prestiżowych rozgrywkach, co postanowił wytknąć mu w żartobliwy sposób Luke Shaw. Anglik udostępnił powyższy post i opatrzył go podpisem: “Witaj Ponownie”.

Jest to prawdopodobnie “zemsta” defensora za incydent sprzed kilku miesięcy. Belg ujawnił bowiem wyniki testów biegowych, z których wynikało, że to Luke Shaw jest najwolniejszym piłkarzem “Czerwonych Diabłów”.

Niewykluczone, że piłkarze zmierzą się ze sobą już w 1/16 Ligi Europy. Losowanie fazy pucharowej odbędzie w Nyonie już w najbliższy poniedziałek (16.12) o godzinie 13:00 czasu polskiego.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here