Getty Images

Prawdopodobnie poznaliśmy cel Manchesteru United na najbliższe okienko transferowe, po tym jak jeden z głównych skautów klubu z Old Trafford, Marcel Bout, był widziany na spotkaniu RB Salzburg z Liverpoolem w Lidze Mistrzów.

To była szansa dla zawodników austriackiej drużyny, aby się pokazać, niestety jednak przegrali to spotkanie 0:2, przez co odpadli z rozgrywek Champions League. To raczej nie będzie problemem dla Manchesteru United, który już nie pierwszy raz obserwuje piłkarzy tej drużyny.

Najmocniej z przenosinami na Old Trafford łączony jest w ostatnim czasie napastnik tej drużyny, Erling Haaland, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego relacje z Ole Gunnarem Solskjaerem. Mówi się jednak również o zainteresowaniu „Czerwonych Diabłów” Hee-Chan Hwangiem oraz Takumim Minamino.

Wysłanie głównego skauta na mecz to całkiem poważny krok i prawdopodobne jest, że Manchester United chciał ostatni raz się komuś przyjrzeć, zanim wykona telefon. Transfer Haalanda wydaje się prawdopodobny, bo Solskjaer będzie chciał zimą pozyskać napastnika, jednak zainteresowanie innych klubów może pokrzyżować te plany. Głośno mówi się o tym, że 19-latka chce u siebie mieć także Borussia Dortmund.

Taka sytuacja stawia pod znakiem zapytania pozycję Anthony’ego Martiala w zespole. Pojawiają się jednak sugestie, że norweski trener nie ma nic przeciwko grze z formacją z dwoma napastnikami.

Dyskusja