Pixabay

Przedstawiamy kolejną odsłonę cyklu “Graj z ManUtd.pl”. Po czwartkowym festiwalu bramek w Lidze Europy, Manchester United czeka trudne spotkanie ligowe przeciwko Evertonowi. Mamy nadzieję, że „Czerwone Diabły” utrzymają dobrą dyspozycję i udowodnią, że z drużynami znajdującymi się niżej w tabeli też potrafią wygrywać, a wy z naszą pomocą wzbogacicie się trochę w najbliższym meczu. Seria ta powstaje dzięki współpracy naszego serwisu z Polskimi Zakładami Bukmacherskimi, legalnie działającą na rodzimym rynku marką z branży bukmacherskiej. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Nasze propozycje typów będą zawsze zawierać kurs wraz z krótką analizą, podpartą argumentami i statystykami. Pamiętajmy jednak, że to w dalszym ciągu wyłącznie nasze PRZYPUSZCZENIA, które mogą nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości. Grasz na własną odpowiedzialność.

Najbliższe spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Gracze Evertonu po zmianie trenera pokonali dobrze spisującą się w tym sezonie Chelsea. Manchester United w ostatnim tygodniu był na ustach wszystkich, gdyż w ciągu kilku dni pokonał Tottenham oraz Manchester City. Dobre humory podtrzymało pewne zwycięstwo w Lidze Europy. Jednak w najbliższą niedzielę czeka piłkarzy Solskjaera nie lada wyzwanie, gdyż granie z drużynami znajdującymi się niżej w tabeli jest dla graczy z Old Trafford bardzo problematyczne.

Man Utd – Everton
1 – 1.76 X – 3.65 2 – 4.70

Everton to zespół, który w tym sezonie traci stosunkowo dużo bramek. Tylko cztery zespoły straciły ich więcej od „The Toffees”.  Manchester United w początkowej fazie sezonu mało strzelał i mało tracił, jednak w ostatnich tygodniach mecze „Czerwonych Diabłów” obfitują w gole. W pięciu ostatnich meczach piłkarzy z Old Trafford oba zespoły strzelały bramki. W przypadku Evertonu na pięć ostatnich meczów, cztery razy zarówno goście jak i gospodarze trafiali do siatki rywali. Zmiana trenera dodała graczom Evertonu pewności siebie. Wszyscy chcą się pokazać dlatego spodziewamy się, że goście znajdą drogę do siatki drużyny z Manchesteru. Nie było w tym sezonie meczu na Old Trafford, w którym gracze Solskjaera nie zdobyliby bramki i naszym zdaniem seria ta nie skończy się w najbliższą niedzielę.

Typ: OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA
Tak (kurs 1.74)

Kolejny typ jest nawiązaniem do poprzedniego. Naszym zdaniem Manchester United do zwycięstwa będzie potrzebował przynajmniej dwa gole. Pięć ostatnich spotkań na Old Trafford to przynajmniej dwa gole na koncie gospodarzy i aż czternaście goli ogółem. Zdrowy jest Anthony Martial, z którym w składzie gracze Solskjaera strzelają dużo więcej bramek. Dodatkowo ostatnie mecze to wielka forma Marcusa Rashforda. W meczu Ligi Europy ze znakomitej strony pokazał się Mason Greenwood. Wydaje się, że siła rażenia „Czerwonych Diabłów” jest na tyle duża, że zdobycie przynajmniej dwóch bramek jest bardzo realne.

Typ: SUMA GOLI DRUŻYNY
Man Utd, powyżej 1,5 (kurs 1.76)

Manchester United wraz z Southampton, Liverpoolem i Norwich jest najrzadziej łapaną na spalone drużyną w Premier League. Gracze z Old Trafford „palą” sytuacje średnio 1,3 razy/mecz. Nie ma znaczenia, czy podopieczni Solskjaera grają u siebie czy na wyjeździe średnia liczba spalonych jest taka sama. Ostatni raz więcej niż dwa spalone w meczu Premier League,„Czerwone Diabły” zanotowały na początku listopada w meczu z Bournemouth. Oprócz meczu z „Wisienkami” tylko raz Manchester United był łapany na pozycji spalonej w tym sezonie Premier League więcej niż dwa razy ( w meczu z Liverpoolem). Linia wyznaczona przez PZBuk wynosi 2,5. Spodziewamy się, że gracze Solskjaera znajdą się poniżej tej linii.

Typ: Powyżej/Poniżej GOSPODARZE-SPALONE
Poniżej 2,5 (kurs 1.66)

Oferta “100% Bonus powitalny do 500 zł” od PZBuk

Dla nowo zarejestrowanych użytkowników Polskie Zakłady Bukmacherskie przygotowały specjalną ofertę powitalną, polegającą na podwojeniu pierwszego depozytu do kwoty nawet 500 PLN. Szczegółowe warunki promocji można znaleźć klikając .

Wysokość zawartych w artykule kursów była aktualna w momencie publikacji tekstu i może ulec zmianie.

W cyklu “Graj z ManUtd.pl” prezentowane są jedynie firmy bukmacherskie, które zostały zarejestrowane i legalnie działają na polskim rynku.

Cherry Online Polska Sp. z o.o., do której należy marka Polskie Zakłady Bukmacherskie, posiada zezwolenie nr PS4.6831.26.2017 na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet, wydane przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku.

Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Hazard może prowadzić do uzależnienia. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. Grasz na własną odpowiedzialność.

Dyskusja