Getty Images

Jedna z najbardziej wyróżniających się piłkarek Manchesteru United, Lauren James, podpisała swój pierwszy profesjonalny kontrakt z żeńską sekcją klubu z Old Trafford.

Reprezentantka Anglii do lat 19 dołączyła do drużyny w lipcu 2018 roku, gdy była ona dopiero formowana. W dotychczasowych 39 występach strzeliła 24 gole we wszystkich rozgrywkach.

– Jestem naprawdę szczęśliwa z powodu podpisania swojego profesjonalnego kontraktu z Manchesterem United. To naprawdę dumny moment dla mnie i mojej rodziny. Klub ma wielkie ambicje i jestem podekscytowana, że mogę być jego częścią – mówiła Lauren James.

– Wciąż jestem młoda i cały czas się uczę pod okiem Casey Stoney oraz jej sztabu szkoleniowego. Mam nadzieję, że będę w stanie kontynuować swój rozwój w nadchodzących latach – dodała.

Zadowolenia z takiego obrotu sprawy nie ukrywała także menedżerka “Czerwonych Diablic”, Casey Stoney.

– Lauren to wyjątkowo utalentowana zawodniczka. To jedna z najlepiej uzdolnionych technicznie piłkarek, z jakimi przyszło mi kiedykolwiek pracować. Świetnie jest móc zobaczyć jak podpisuje swój pierwszy profesjonalny kontrakt w klubie. Jestem pewna, że jeżeli dalej będzie tak ciężko pracować jak dotychczas, to przed nią maluje się jasna przyszłość – mówiła Stoney.

Dyskusja