Getty Images

Podczas konferencji prasowej przed meczem Manchesteru United z Wolverhampton w Pucharze Anglii, Ole Gunnar Solskjaer został zapytany m.in. o komentarz na temat spekulacji dotyczącej przyszłości Nemanji Maticia w klubie z Old Trafford.

Norweg, który w obliczu kontuzji Scotta McTominaya i Paula Pogby, jest zmuszony stawiać w środku pola na parę Nemanja Matić-Fred, przyznał że Serb w styczniu na pewno nie odejdzie z Old Trafford.

Ponadto menedżer “Czerwonych Diabłów” nie wykluczył, że klub zdecyduje się przedłużyć z 31-latkiem umowę, ponieważ obecna wygasa po zakończeniu trwającej kampanii.

Nemanja [Matić] zostaje z nami. Ciężko pracował na to, aby wrócić do gry. Teraz jest już z nami i gra dobrze – zakomunikował Solskjaer.

– Oczywiście, że zawsze jest taka szansa [na przedłużenie kontraktu – dop. red.]. Decydującym czynnikiem w takich sprawach jest zazwyczaj to, co pokazuje się na boisku.

– Taka już jest piłka nożna. Gdy ktoś wypada z gry, to musisz być gotowy i wykorzystać swoją szansę. Myślę, że Nemanja radzi sobie z tym dobrze – dodał.

Przeczytaj także:  Chris Smalling z nadziejami na wyjazd na EURO 2020

Dyskusja