Najnowsze informacje w sprawie kontuzji Harry’ego Maguire’a

manutd.com Marcin Polak

Wszystko wskazuje na to, że środkowy obrońca Manchesteru United nie zagra w sobotnim spotkaniu przeciwko Norwich.

26-latek doznał kontuzji w trakcie meczu trzeciej rundy FA Cup przeciwko Wolverhampton Wanderers. W rezultacie nie pojawił się wczoraj na boisku w spotkaniu z Manchesterem City, a jego miejsce zajął Phil Jones.

Wypowiadając się po wczorajszym spotkaniu Ole Gunnar Solskjaer nie miał pozytywnych wieści o jego stanie zdrowia.

– Nie wiemy, kiedy powróci do gry. Nie sądzę, żeby był gotowy na ten weekend. Zobaczymy.

W miejsce Maguire’a w środku obrony we wczorajszym spotkaniu pojawił się Phil Jones, którego ostatnim spotkaniem był listopadowy remis 3:3 z Sheffield United.

W drugiej połowie widać było, że Jones lekko utyka. Jednak menedżer „Czerwonych Diabłów” rozwiał obawy przed kontuzją Anglika.

– Jones miał skurcze. To było jego pierwsze 90 minut od dłuższego czasu, ale dał radę. To był tylko skurcz.