Getty Images

Manchester United poinformował za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, że do klubu z wypożyczeń wrócili także Cameron Borthwick-Jackson oraz Aidan Barlow.

Cameron Borthwick-Jackson (na zdjęciu) był wypożyczony do trzecioligowego Tranmere Rovers, z którym Manchester United może zmierzyć się w 4. rundzie Pucharu Anglii, o ile w powtórzonych meczach 3. rundy klub z Old Trafford pokona Wolverhampton, a ekipa z Prenton Park Watford.

Lewy obrońca Manchesteru United, który ma na swoim koncie 14 występów w pierwszej drużynie “Czerwonych Diabłów” w sezonie 2015/2016 u Louisa van Gaala, początkowo miał pozostać w Tranmere do końca obecnego sezonu, jednak z uwagi na rzadką grę (jedynie 6 występów), zdecydowano się skrócić to wypożyczenie.

Z kolei Aidan Barlow przez ostatnie kilka miesięcy występował w norweskim Tromso. Umowa wypożyczenia do Skandynawii wygasała jednak wraz z końcem minionego roku i 19-letni napastnik powrócił do klubu z Old Trafford. W Norwegii zaliczył 2 trafienia w 7 występach, ale nie zdołał pomóc swojej drużynie w utrzymaniu się w ekstraklasie.

Wcześniej ze swoich wypożyczeń wrócili także pomocnik Ethan Hamilton, któremu skrócono pobyt w Southend United, ale już ponownie oddano tymczasowo, tym razem do Boltonu, a także bramkarz Alex Fojticek, którego umowa wypożyczenia do lokalnego Stalybridge Celtic wygasła na początku tego roku.

Dyskusja