RMC Sport: Lille “bardzo otwarte” na sprzedaż Boubakary’ego Soumare’a

RMC Sport Neymar Mateusz Gądek
Zmień rozmiar tekstu:

Jak informuje Mohamed Bouhafsi z RMC Sport, Lille jest “bardzo otwarte” na sprzedaż Boubakary’ego Soumare’a. Dla rozpaczliwie potrzebującego wzmocnień w pomocy Manchesteru United jest to z pewnością niezwykle interesująca informacja.

Dziennikarz przy okazji powtórzył, że Wolverhampton próbowało pozyskać pomocnika zeszłego lata i wystosowało ofertę o wartości ponad 40 milionów euro. Młodzieżowy reprezentant Francji pozostał jednak w Ligue 1, a wraz z nastaniem kolejnego okienka transferowego musi zmagać się ponownie ze spekulacjami dotyczącymi swojej przyszłości.

Jako zainteresowanych określa się głównie Arsenal, Manchester United, Chelsea, Atletico Madryt i Real Madryt, a Eurosport zalicza do tego grona także Tottenham.

Ostatecznego wyboru dokona sam zawodnik, gdyż zainteresowanie jest wysokie. Soumare rzekomo chciałby pozostać częścią składu wicemistrza Francji lecz może zostać zmuszony do zmiany otoczenia. Oferty sięgające ponad 50 milionów euro mogłyby być bowiem niezwykle trudne do odrzucenia.

Sytuacja najpewniej rozwiąże się w najbliższym czasie, gdyż Lille chciałoby jak najszybciej wyjaśnić swoją sytuację kadrową. Klub może opuścić również Thiago Maia, którym zainteresowane jest Flamengo i zespoły z Turcji.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze