Getty Images

Ole Gunnar Solskjaer wypowiedział się przed rewanżowym spotkaniem FA Cup przeciwko Wolverhampton. Istnieje obawa, że w nadchodzącym starciu nie będzie mógł skorzystać z trzech graczy.

“Czerwone Diabły” postarają się wywalczyć awans do czwartej rundy rozgrywek, gdzie czekałoby ich starcie z Watfordem bądź Tranmere Rovers. Możliwe jednak, że Manchester United podejdzie do starcia z “Wilkami” w lekko okrojonym składzie. Prawdopodobnie bowiem nie ujrzymy wówczas Marcusa Rashforda, Luke’a Shawa i Ashley Young.

Rashford opuścił boisko w drugiej połowie rywalizacji z Norwich. O skomentowanie tego wydarzenia został oczywiście poproszony norweski menadżer.

– Nic na ten temat nie wiem. Jeśli będzie gotowy, a ja zdecyduję na niego postawić, to wtedy się dowiesz. Rozegrał ostatnio wiele spotkań i być może będę musiał zastanowić się jak rozporządzać czasem, który spędza na boisku. W lutym jednak będziemy mieć tydzień wolnego – stwierdził Norweg.

Shaw, według zapowiedzi, miał znaleźć się na ławce rezerwowych w spotkaniu z “Kanarkami” lecz ostatecznie ból w okolicach ścięgna i choroba doprowadziła do zmian. Miejsce wychowanka Southampton zajął Tahith Chong.

Luke [Shaw] nie czuł się zbyt dobrze z powodu choroby. Udał się więc do domu, ale miejmy nadzieję, że będzie gotowy na środę. Ashley Young z kolei nie był gotowy do gry – zakończył Solskjaer.

Na liście kontuzjowanych pozostają nadal Paul Pogba, Scott McTominay oraz leczący chorobę Jesse Lingard.

Przeczytaj także:  UTD Podcast: Louis Saha zdradza, kiedy jedyny raz płakał podczas swojej kariery

Dyskusja