Getty Images

Już nie tylko Juventus, ale także Inter Mediolan ma być zainteresowany sprowadzeniem do siebie wychowanka “Czerwonych Diabłów”, Tahitha Chonga.

20-letniemu Holendrowi obecna umowa z klubem z Old Trafford wygasa wraz z końcem czerwca, a jak przekazuje Laurie Whitwell z The Athletic zarówno w przypadku Chonga, jak i znajdującego się w podobnej sytuacji Angela Gomesa, nie nastąpiły żadne postępy ws. negocjacji nowych kontraktów.

Oznacza to, że obaj wychowankowie “Czerwonych Diabłów” już teraz mogą prowadzić rozmowy z innymi klubami, do których będą mogli się przenieść latem bez sumy odstępnego.

W przypadku Tahitha Chonga wiele mówiło się w ostatnim czasie o zainteresowaniu ze strony Juventusu. Tymczasem Fabrizio Romano przekazał, że agent piłkarza, był w Mediolanie i miał oferować swoje usługi Interowi, który też ma być zainteresowany Holendrem.

Jak dalej przekazuje Fabrizio Romano, 20-letni skrzydłowy wzbudza zainteresowanie wielu drużyn. Z uwagi na impas w rozmowach ws. nowej umowy z Manchesterem United, coraz bardziej prawdopodobne jest, że Holender latem przeniesie się do innego klubu.

Przeczytaj także:  Salomon Rondon: Man Utd kontaktował się w styczniu z moim agentem

Dyskusja