Getty Images

Marcus Rashford wywołał falę spekulacji na temat swojego stanu zdrowia, bowiem na jednym ze zrobionych mu przed meczem z Norwich City zdjęć, został zauważony z urządzeniem służącym do leczenia złamań.

Reprezentant Anglii w obecnym sezonie prezentuję wybitną formę i każda informacja dotycząca jego przymusowej absencji byłaby wiadomością tragiczną. Brak zdobywcy czternastu bramek w Premier League mógłby na nowo wprowadzić problem skuteczności do zespołu.

Fani jednak mają powody do niepokoju, gdyż na jednym ze zdjęć Rashford został zauważony z “Urządzeniem do leczenia ultradźwiękowego kości marki Melmak”.

Źródło: Getty Images/ Eamonn and James Clarke

Z internetowej strony produktu możemy się dowiedzieć, że jest ono wykorzystywane przez 20 minut dziennie w celu dostarczenia ultradźwięków o niskiej intensywności do niesprawnego obszaru, gdzie przyśpiesza gojenie złamań nawet o 38% według specjalistycznych badań.

Warto jednak pamiętać, że są to jedynie przypuszczenia, wysunięte na podstawie zaledwie jednego zdjęcia. Na oficjalne potwierdzenie bądź zaprzeczenie tych plotek najpewniej przyjdzie czas przy okazji nadchodzącego starcia z Wolverhampton.

Źródło: MELMAK

Dyskusja