Nagły zwrot akcji ws. przenosin Ashleya Younga do Interu?

Sky Sports, gianlucadimarzio.com Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak przekazała stacja Sky Sports Italy i co potwierdził także Gianluca di Marzio, przenosiny Ashleya Younga do Interu utknęły w martwym punkcie. Tymczasem klub z Mediolanu ma prowadzić zaawansowane rozmowy z Romą ws. wymiany Matteo Politano na Leonardo Spinazzolę.

Sky Sports Italy podaje, że Roma znalazła się w trudnym położeniu po tym jak Nicolo Zaniolo uszkodził więzadła w kolanie w przegranym meczu 1:2 z Juventusem w miniony weekend. Rzymianie są więc zainteresowani sprowadzeniem zastępstwa w osobie skrzydłowego Interu, 26-letniego Matteo Politano.

Inter z kolei szuka lewego obrońcy i obecnie prowadzi rozmowy ws. pozyskania kapitana Manchesteru United, Ashleya Younga, który miał odrzucić niedawno propozycję rocznego przedłużenia obecnego kontraktu z “Czerwonymi Diabłami”.

Kontrakt 34-latka wygasa latem, ale Antonio Conte chciałby pozyskać Anglika już zimą, na co ponoć nie do końca chętnie przystaje Ole Gunnar Solskjaer. Stąd też Inter miał zwrócić swoją uwagę na Leonardo Spinazzolę z Romy i jak podaje Sky Sports Italy, oba zespoły mają być bliskie porozumienia ws. tej wymiany. W takim wypadku pozyskanie Younga w styczniu nie będzie już przez Inter wymagane.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze