Getty Images

Prezydent Realu Madryt, Florentino Perez udzielił wywiadu po zwycięskim finale Superpucharu Hiszpanii. Wypowiedział się między innymi na temat Paula Pogby.

Real Madryt pokonał po rzutach karnych Atletico Madryt i sięgnął po pierwsze trofeum w obecnym sezonie. Tuż po spotkaniu na udzielenie wywiadu zgodził się prezydent “Królewskich”, Florentino Perez.

Po szeregu rutynowych pytań został poproszony o wypowiedź na temat spekulacji transferowych w odniesieniu do Realu Madryt dotyczących Paula Pogby. Znany działacz pozwolił sobie na drobny żart i odpowiedział z uśmiechem: – Nie wiem kim jest Pogba.

Real Madryt był regularnie łączony z reprezentantem Francji, gdy rzekomo znajdował się na szczycie listy życzeń trenera Zinedine’a Zidane. Ostatecznie jednak wychowanek Manchesteru United pozostał na Old Trafford.

Na tym skorzystał wychowanek “Królewskich”, Federico Valverde, który wywalczył sobie miejsce w pomocy “Los Blancos” i wciąż kontynuuje dobrą formę. Urugwajczyk został wybrany nawet MVP finału Superpucharu, a to wszystko pomimo czerwonej kartki za faul na Alvaro Moracie.

Perez stwierdził, że Valverde: “Stanie się jedną z wielkich gwiazd Realu Madryt w nadchodzących latach”. Wygląda więc na to, że młody reprezentant Urugwaju swoimi świetnymi występami doprowadził do tajemniczej amnezji swojego przełożonego.

Dyskusja