Getty Images

Były piłkarz Manchesteru United, Luis Nani, jakiś czas temu skomentował ewentualny transfer Bruno Fernandesa na Old Trafford. Według Portugalczyka, piłkarz Sportingu Lizbona doskonale poradzi sobie na angielskich boiskach.

Od kilku dni media zalewają kibiców “Czerwonych Diabłów” wiadomościami na temat przenosin Bruno Fernandesa do Manchesteru United. Portugalski pomocnik miałby wzmocnić drugą linię klubu z Old Trafford, która mocno straciła na jakości przez kontuzje Scotta McTominaya oraz Paula Pogby.

Nani, który był klubowym kolegą Fernandesa, przyznaje że sprowadzenie go do ekipy Ole Gunnara Solskjaera to dobry ruch, który wniesie “Czerwone Diabły” na kolejny poziom. Były piłkarz Manchesteru United przy odejściu ze Sportingu przekazał opaskę kapitańską Bruno Fernandesowi.

– Często mu mówiłem: “z siłą, którą posiadasz, jeśli potrenujesz trochę więcej, to eksplodujesz i doczekasz się angielskiego szaleństwa”.

– Anglia to miejsce, w którym będzie błyszczał. To liga, w której piłkarze mogą pozwolić sobie na strzały z daleka. Padają tam spektakularne bramki.

– Rozmawialiśmy ze sobą przed meczami. Często życzyłem mu powodzenia, a on odpowiadał, dziękując.

– Gdy odszedłem ze Sportingu, to podziękował mi za wskazówki, które mu przekazałem.

– Wymyślano różne plotki o naszych relacjach, ale miało to na celu wyłącznie zniszczenie czyjegoś wizerunku. Jest wielu zazdrosnych ludzi, którzy nie mogą patrzeć na dobre wiadomości o niektórych graczach. Są sfrustrowani, gdy komuś wiedzie się lepiej.

Dyskusja