Getty Images

Mino Raiola spotkał się z agentami Marcusa Rashforda w celu omówienia możliwości reprezentowania interesów wychowanka Manchesteru United, informuje “Daily Mail”, powołując się na informacje z serwisu The Athletic.

Spotkanie Mino Raioli z agentami Marcusa Rashforda potwierdził wcześniej dziennikarz serwisu The Athletic, Laurie Whithwell, podczas cotygodniowego podcastu z Davidem Ornsteinem i Markiem Chapmanem.

22-latka obecnie reprezentują jego bracia, Dane Rashford i Dwaine Maynard, którzy prowadzą własną agencję piłkarską, ale z uwagi na to, że znaczenie Marcusa Rashforda nieustannie rośnie w piłkarskim świecie, także Mino Raiola chętnie reprezentowałby Anglika.

Raiola w ubiegłym roku miał spotkać się z braćmi wychowanka Manchesteru United, którzy przy okazji szukali porady u superagenta. Niedawno Włoch nawiązał współpracę z innym angielskim piłkarzem “Czerwonych Diabłów”, Jesse’em Lingardem, co ma być częścią większego procesu, który ma doprowadzić do tego, że Włoch będzie reprezentował także sieć angielskich zawodników.

Zdaniem The Athletic, w klubie z Old Trafford niezbyt entuzjastycznie przyjęto informację o nowym współpracowniku Lingarda, bowiem nie jest tajemnicą, że Manchesterowi United i Mino Raioli ostatnio bardzo nie po drodze, a to głównie za sprawą tego, że Włoch reprezentuje też interesy Paula Pogby, którego próbuje wytransferować z ekipy “Czerwonych Diabłów” od zeszłego lata.

Dyskusja