Getty Images

Były kapitan Manchesteru United, Gary Neville, pochwalił po meczu “Czerwonych Diabłów” z Wolverhampton zadziorność i determinację Brandona Williamsa. Były reprezentant Anglii stwierdził, że 19-latek wygląda jakby był w stanie odgryźć rywalowi nos, byleby tylko wygrać mecz.

Williams w ostatnim czasie stał się pierwszym wyborem Ole Gunnara Solskjaera na lewej obronie, po tym jak Luke Shaw doznał kolejnego urazu, a przyszłość Ashleya Younga w klubie stanęła pod znakiem zapytania.

19-latek rozegrał pełne 90 minut w środowym zwycięskim dla “Czerwonych Diabłów” meczu z Wolverhampton w FA Cup. Gary Neville nie ukrywał, że jest pod wrażeniem gry wychowanka Manchesteru United, który we wspomnianym spotkaniu dobrze radził sobie zarówno z Pedro Neto jak i Adamą Traore.

– Podoba mi się gra Brandona Williamsa. To co w nim lubię w szczególności, to spojrzenie w jego oczach, które sprawia, że wygląda, jakby chciał zjeść rywalowi nos tylko po to, aby wygrać mecz. Tak trzymaj, dzieciaku! Przy okazji potrafi też grać w piłkę, co zawsze jest bonusem – pisał Neville na swoim Twitterze.

Także legenda angielskiej piłki a obecnie prezenter telewizyjny, Gary Lineker, chwalił za ostatnie występy Brandona Williamsa.

– Im więcej oglądam w grze Brandona Williamsa, tym bardziej podoba mi się to, co widzę. Kolejny ekscytujący i młody angielski talent – pisał na swoim Twitterze.

W październiku minionego roku Brandon Williams podpisał z klubem z Old Trafford nowy kontrakt, na mocy którego pozostanie w Manchesterze United do końca czerwca 2022 roku. Umowa standardowo zawiera opcję przedłużenia jej przez “Czerwone Diabły” o kolejne 12 miesięcy.

Przeczytaj także:  Michael Owen: myślę, że Watford zdobędzie jeden punkt

Wychowanek klubu z Old Trafford będzie rywalizował o miejsce w pierwszym składzie na lewej obronie z Luke’iem Shawem, bowiem Ashley Young na dniach powinien zostać ogłoszony nowym zawodnikiem Interu Mediolan.

Dyskusja