inter.it

Inter Mediolan zakomunikował na swojej oficjalnej stronie internetowej, że pozyskał kapitana Manchesteru United, Ashleya Younga. Anglik podpisał z klubem z Włoch kontrakt do końca czerwca br., z opcją jego przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

34-letni Anglik w swoim nowym zespole będzie grał z numerem 15 na plecach.

Odejście z klubu swojego kapitana potwierdził także Manchester United za pośrednictwem swojej strony internetowej i konta na Twitterze.

Ashley Young przeniósł się do Manchesteru United latem 2011 roku z Aston Villi. 34-latek od tamtego czasu rozegrał w barwach “Czerwonych Diabłów” 261 spotkań, w których strzelił 19 bramek.

– Wszyscy w klubie pragną podziękować Ashleyowi za jego grę przez te wiele sezonów i życzymy mu wszystkiego, co najlepsze w przyszłości – brzmi komunikat klubu z Old Trafford.

Także sam Ashley Young, za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, podziękował Manchesterowi United za 8,5 roku wspólnej pracy.

– Do Manchesteru United: daliście mi szansę grać z legendami, wygrywać trofea, pracować z najlepszym menedżerem w historii i być waszym kapitanem. Dziękuję za pozwolenie mi być przez 8,5 roku częścią waszej historii.

Anglik skierował także specjalne słowa podziękowania w stronę fanów “Czerwonych Diabłów”, zapewniając że spotka się z nimi przy okazji niejednego meczu…na trybunach.

Przeczytaj także:  Jaap Stam: Eric Bailly wciąż ma przyszłość w Manchesterze United

– Do fanów United: za każdym razem, gdy wychodziłem na boisko zakładając koszulkę waszego klubu, dawałem z siebie wszystko. Dziękuję wam za wasze wsparcie w trakcie zarówno wzlotów, jak i upadków. Opuszczam klub jako jeden z was. Do zobaczenia ponownie wkrótce gdzieś na trybunach.

Dyskusja