Getty Images

Jak przekazuje “The Mirror”, Marcus Rashford ma być gotowy na niedzielny mecz z Liverpoolem. Anglik w środowym spotkaniu pucharowym z Wolverhampton doznał urazu pleców i jego występ na Anfield stanął pod znakiem zapytania.

Ole Gunnar Solskjaer w minioną środę dał odpocząć swojemu najlepszemu strzelcowi w tym sezonie (19 bramek), ale zdecydował się wpuścić Anglika na boisko po godzinie gry, gdy na tablicy świetlnej widniał bezbramkowy remis.

Trzy minuty później “Czerwone Diabły” zdobyły, jak się później okazało, zwycięską bramkę, ale po kolejnych trzynastu minutach Rashford musiał opuścić boiska z urazem pleców. Natychmiast pojawiła się obawa, że Anglik może wypaść z gry na jakiś czas, a na pewno, że jego występ w derbach z Liverpoolem jest mało prawdopodobny.

Jednak jak przekazuje “The Mirror”, pierwsze zabiegi kuracyjne, jakie przebył zawodnik, dają pozytywne informacje. Klub co prawda nie chce ryzykować pogłębienia się urazu, ale Rashford ma czuć się na tyle dobrze, że chce zagrać w niedzielę, nawet jeżeli wymagałoby to uprzednie przyjęcie przeciwbólowego zastrzyku.

Więcej na temat zdrowia Anglika zapewne dowiemy się na piątkowej konferencji prasowej Ole Gunnara Solskjaera poprzedzającej niedzielny mecz z “The Reds”.

Przeczytaj także:  "The Mirror": FA poprosi Man Utd o raport medyczny ws. Marcusa Rashforda

Dyskusja