Boubakary Soumare: nie odejdę zimą z Lille

Daily Mail sebekseba Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Pomocnik Lille, Boubakary Soumare, który od pewnego czasu łączony jest m.in. z przenosinami na Old Trafford, zabrał głos w sprawie swojej przyszłości. Młody Francuz przyznał, że prawdopodobnie opuści swój obecny klub, ale na pewno nie zrobi tego podczas obecnego okna transferowego.

Wcześniej media sugerowały, że 20-latek jeszcze w styczniu wybierze między Chelsea a Manchesterem United, a Lille jest skłonne sprzedać swojego piłkarza za odpowiednią cenę. Teraz jednak sam pomocnik stwierdza, że zimowa przeprowadzka nie wchodzi w grę.

– Tak, oczywiście – odpowiedział Boubakary Soumare w rozmowie z “L’Equipe” na pytanie, czy będzie chciał odejść z klubu. – Rozmawiałem już na ten temat z trenerem. Bardzo jasno mu to wszystko nakreśliłem.

– Mam bardzo jasny plan na to, gdzie chcę udać się w trakcie mojej kariery. Przy czym chcę tutaj spędzić pełny sezon. Czuję się  tu dobrze, moi koledzy mi pomagają. Wiem, w jakim miejscu dziś jestem i to mi odpowiada. To nie jest odpowiednia pora na odejście z klubu. Nie chcę odchodzić z żalem – dodał.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze