Getty Images

Jak podaje włoski dziennikarz, Fabrizio Romano, Inter po raz kolejny spotkał się z agentem Tahitha Chonga i prowadzi obecnie rozmowy w celu pozyskania latem młodego Holendra.

20-latkowi wygasa obecna umowa z “Czerwonymi Diabłami” po zakończeniu sezonu. Pomimo oferty jej przedłużenia ze strony klubu z Old Trafford, jak dotąd zawodnik się na to nie zdecydował.

Jak podawał już przed tygodniem Fabrizio Romano, agent Tahitha Chonga miał spotkać się z Interem Mediolan, który wyraził zainteresowanie pozyskaniem Holendra latem bez sumy odstępnego.

Teraz włoski dziennikarz dodaje, że między stronami są obecnie prowadzone zaawansowane rozmowy w tej sprawie.

Powyższe potwierdza także inny włoski dziennikarz, Gianluca di Marzio. Włoch podaje, że Inter miał być pod wrażeniem gry Holendra podczas letniego spotkania przedsezonowego obu klubów (wygrana Manchesteru United 1:0). Choć zawodnik latem ma być dostępny za darmo, klub z Mediolanu ma ponoć sondować możliwość sprowadzenia go już w styczniu.

Przed kilkoma dniami w podobnej sytuacji Inter osiągnął porozumienie z Manchesterem United ws. Ashleya Younga, który przeniósł się do Serie A za 1,5 miliona euro.

Przeczytaj także:  Bruno Fernandes po meczu z Watfordem: jestem tu po to, aby pomóc drużynie w awansie do Ligi Mistrzów

Dyskusja