The Athletic: Manchester United pytał o Krzysztofa Piątka

The Athletic Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak przekazał dziennikarz BBC i The Athletic, David Ornstein, Manchester United miał kontaktować się z ekipą Milanu ws. Krzysztofa Piątka. 

Jak dodał wiarygodny brytyjski dziennikarz, nie chodzi tutaj o determinację „Czerwonych Diabłów” w pozyskaniu 24-letniego Polaka, ale ponoć klub z Old Trafford poprosił przedstawicieli Milanu o informowanie o sytuacji Krzysztofa Piątka.

– Warto chwilę pomówić o Piątku. Manchester United potwierdził po meczu z Liverpoolem poważną kontuzję Marcusa Rashforda. Udało mi się przedtem zdobyć informacje, że pomimo tego, że napastnika Milanu w ostatnich tygodniach mocno łączono z Tottenhamem, to tak naprawdę Manchester United zgłosił się do Milanu z zapytaniem o sytuację tego zawodnika i sprawę z zainteresowaniem jego osobą ze strony Spurs oraz innych klubów – mówił dziennikarz w cotygodniowym wydaniu Ornstein and Chapman Podcast.

– To było nie tyle jakieś wielkie zainteresowanie, co prośba o informowanie w sprawie tego, co nowego w kwestii Piątka. United jest więc w pewien sposób zainteresowany.

– Ponadto zawodnikowi mocno przyglądać ma się także Tottenham, Aston Villa, Newcastle, a także Fiorentina, pomimo tego, że dopiero co pozyskała napastnika [Patricka Cutrone z Wolverhampton, na zasadzie wypożyczenia] – dodał.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze