Getty Images

Coraz więcej wskazuje na to, że Tahith Chong najpóźniej latem tego roku opuści klub z Old Trafford. Agent 20-latka, Erkan Alkan, przekazał że Holender ma nie znajdować się w planach Ole Gunnara Solskjaera, dlatego też młody skrzydłowy rozgląda się za nowym klubem.

Prawdopodobnym kolejnym przystankiem w karierze Tahitha Chonga może być włoska Serie A. Już wcześniej media sugerowały, że Holendrem zainteresowany jest Juventus, a ostatnio wiarygodni włoscy dziennikarze, Gianluca di Marzio i Fabrizio Romano, przekazali że wspomniany Erkan Alkan negocjuje przenosiny swojego klienta do Interu Mediolan.

Teraz agent piłkarza potwierdził, że Holender rozgląda się za nowym klubem po tym, jak miał poczuć, że nie znajduje się w dalszych planach Ole Gunnara Solskjaera.

– On [Ole Gunnar Solskjaer] ma inny pogląd na Tahitha niż władze klubu. Trener myśli o sobie, ja myślę o moim piłkarzu, który doszedł do takiego miejsca, w którym czuje, że już dalej tutaj nie zajdzie – mówił Erkan Alkan w rozmowie z holenderskim Voetbal International.

– Nadszedł czas na to, aby spojrzeć w przyszłość. Najważniejsze jest jednak to, aby kolejny klub miał dobry plan wobec Tahitha, gdzie będzie mógł się dalej rozwijać w dobrym środowisku – dodał.

Przeczytaj także:  Solskjaer po meczu z Watfordem: za nami bardzo dobry tydzień

Dyskusja