Getty Images

Marcus Rashford doznał kontuzji pleców, która wykluczy go z gry na co najmniej dwa miesiące. W obliczu tego osłabienia, Ole Gunnar Solskjaer poszukuje zawodnika, który mógłby wypełnić lukę po Angliku. Zdaniem ESPN, kimś takim na pewno nie będzie Alexis Sanchez.

31-letni Chilijczyk jest wypożyczony z Manchesteru United do Interu Mediolan do końca obecnego sezonu. Po urazie Anglika pojawiły się sugestie, że można by w takim razie skrócić wypożyczenia Sancheza. Jak przekazuje ESPN, umowa zawarta między stronami, nie przewiduje takiej możliwości.

Alexis Sanchez strzelił jedną bramkę w zaledwie sześciu występach w barwach Interu w tym sezonie. Przy czym Chilijczyk dopiero niedawno wrócił do gry po trzymiesięcznej absencji spowodowanej kontuzją.

ESPN podaje także, że klub z Old Trafford cały czas prowadzi rozmowy ze Sportingiem ws. Bruno Fernandesa, a po urazie Marcusa Rashforda miała nastąpić ich intensyfikacja. Przy czym zespół z Lizbony ma oczekiwać 65 milionów euro i dodatkowych 15 milionów euro płatnych w bonusach, a “Czerwone Diabły” ponoć nie są chętne płacić więcej niż 50 milionów euro i dodatkowo 10 milionów euro w bonusach.

Dyskusja