Getty Images

Znany portugalski agent, Jorge Mendes, który ma być zaangażowany w sprawy związane z transferami Sportingu Lizbona, został w środę złapany przez reportera stacji Sky Sports i poproszony o komentarz ws. doniesień związanych z potencjalnymi przenosinami Bruno Fernandesa do Manchesteru United.

Portugalczyk przyznał, że nie wie czy dojdzie zimą do transferu na Old Trafford Bruno Fernandesa, ale jest przekonany, że najpóźniej latem 25-latek opuści Sporting, z uwagi na duże zainteresowanie jego osobą ze strony różnych klubów.

Na pytanie reportera Sky Sports, czy spodziewa się, że pomocnik klubu z Lizbony dołączy do Manchesteru United w styczniu, Jorge Mendes odpowiedział:

– Nie wiem, co stanie się z Bruno Fernandesem. Szczerze nie wiem. Nie wiem, jakie są szanse na jego odejście. Jednak jeżeli nie odejdzie teraz, to zrobi to na pewno latem, ponieważ Sporting już rozmawia na ten temat z innymi klubami. Coś na pewno się wydarzy, ale nie wiem czy to nastąpi teraz czy dopiero po zakończeniu sezonu.

Jorge Mendes w towarzystwie…Mino Raioli przebywał w środę w siedzibie klubu Barnet FC, występującego w Conference National. Potwierdził to Simon Stone z BBC.

Dyskusja