Getty Images

Marcus Rashford zdecydował się uspokoić fanów Manchesteru United, którzy zaczęli słyszeć coraz głośniejsze słowa ekspertów, sugerujące że przerwa Anglika w grze z powodu urazu pleców, może sprawić, że 22-latek już więcej nie pojawi się na boiskach Premier League w tym sezonie.

Sam zainteresowany za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił uspokoić sytuację i przekazał, że wróci do gry jeszcze w tym sezonie i ma nadzieję jeszcze wspomóc swoich kolegów w walce o miejsce w TOP 4.

– Dzięki, chłopaki. Wrócę do gry przed końcem sezonu i mam nadzieję, że pomogę mojej drużynie zająć miejsce w TOP 4 – pisał Rashford na swoim Twitterze.

Ole Gunnar Solskjaer na konferencji prasowej przed meczem z Burnley zapytany o to jak długo ma potrwać przerwa w grze najlepszego obecnie strzelca “Czerwonych Diabłów” w tym sezonie, podkreślił że Anglik “otrzyma tyle czasu, ile będzie potrzebował, aby wrócić do zdrowia”.

Marcus [Rashford] otrzyma tyle czasu, ile potrzebuje, aby wrócić do pełni zdrowia. Nie mamy zamiaru ryzykować jego zdrowiem, gdy ma kontuzję. Mam najlepszy sztab medyczny w kraju i jestem pewny, że gdy już Marcus wróci do gry, to będzie w stu procentach zdrowy – mówił Norweg.

Przeczytaj także:  Solskjaer po meczu z Club Brugge: w rewanżu zagramy z myślą o zwycięstwie

Dyskusja