Getty Images

Były zawodnik Manchesteru United, Phil Neville, uznał że obecnej drużynie Manchesteru United brakuje jakości. Mimo środowej porażki z Burnley 0:2 43-latek twierdzi, że klub z Old Trafford powinien dalej trzymać się Ole Gunnara Solskjaera, który potrzebuje dokonywać dalszych wzmocnień.

Anglik dodaje przy tym, że choć rzeczywistość z jaką boryka się obecnie klub z Old Trafford jest ponura, to ludzie powinni zaakceptować, że na ten moment ta drużyna jest w takim miejscu, w jakim jest.

– Obecnie panują wielkie obawy, ale uważam, że klub powinien trzymać się Solskjaera. Według mnie ich skład jest zbyt wąski i niedoświadczony. Wygląda na przygnieciony ciężarem oczekiwań – mówił Phil Neville w studio programu BBC, Match of the Day.

– Uważam, że potrzebują dwóch wzmocnień w tym oknie transferowym, aby móc osiągnąć jakiś sukces w obecnym sezonie. Są takie momenty, w których widząc ich, myślę sobie, że “zmierzają w odpowiedni kierunku”.

– Są młodym zespołem, emanującym energią. Po prostu brakuje im na tę chwilę jakości. United znajduje się obecnie w takim miejscu, w jakim się znajduje i ludzie muszą to zaakceptować – dodał.

Dyskusja