Getty Images

Scott McTominay pochwalił się na swoim profilu na Instagramie krótkim materiałem wideo, na którym widać, że Szkot porusza się już bez kul, co z pewnością jest pozytywną informacją dla wszystkich, którzy wyczekują na powrót do gry 22-latka po kontuzji kolana.

McTominay doznał urazu w meczu z Newcastle United pod koniec ubiegłego roku. Jak się okazało Szkot uszkodził więzadła w kolanie i jego przerwa w grze ma potrwać łącznie co najmniej dwa miesiące.

22-latek w ostatnich tygodniach widywany był przy okazji spotkań Manchesteru United, a obrazki te przedstawiały zawodnika poruszającego się o kulach i z ortezą na kolanie.

Szkot w sobotę opublikował na Instagramie krótką relację wideo, która wlała nadzieję w serca kibiców “Czerwonych Diabłów”, bowiem widać na niej jak piłkarz porusza się bez kul i ortezy. To oznacza, że McTominay jest coraz bliższy powrotu do zdrowia. Sam zawodnik podpisał tę wiadomość krótko: “To piękne uczucie”.

Ole Gunnar Solskjaer pytany o datę powrotu 22-letniego pomocnika do gry, kilkukrotnie powtarzał, że nie nastąpi to szybciej niż po przerwie zimowej, która rozpocznie się dla “Czerwonych Diabłów” 2 lutego, a zakończy 17 lutego bieżącego roku.

Przeczytaj także:  Marcos Rojo wspomina swoje starcie ze Zlatanem Ibrahimoviciem

Dyskusja