Getty Images

Ole Gunnar Solskjaer podczas wtorkowej konferencji prasowej przed nadchodzącymi derbami Manchesteru w ramach rewanżowego starcia w półfinale Pucharu Ligi, przyznał m.in. że klub z Old Trafford rozmawia z Nemanją Maticiem nt. przedłużenia umowy.

31-letni Serb ma ważny kontrakt z klubem Old Trafford do końca obecnego sezonu, ale “Czerwone Diabły” mają opcję przedłużenia go o kolejne 12 miesięcy. Do tej pory media sugerowały, że istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że do tego dojdzie, a także że sam zawodnik może odejść z klubu już zimą.

Jednakże w obliczu kontuzji Paula Pogby i Scotta McTominaya, Nemanja Matić ponownie wskoczył do pierwszego składu Manchesteru United i notuje dobre występy. Solskjaer zapytany na wspomnianej konferencji prasowej o to, czy klub myśli o przedłużeniu mowy z Serbem, odpowiedział:

– Nemanja [Matić] gra obecnie najlepszą piłkę, odkąd dołączyłem do tego klubu. Dla mnie Nemanja jest topowym profesjonalistą. Pozostajemy z nim w kontakcie i rozmawiamy z nim na ten temat.

Przeczytaj także:  Solskjaer: nie spodziewałem się, że Maguire tak szybko zostanie kapitanem, ale to urodzony lider

Dyskusja