Getty Images

Paul Pogba jest bliski powrotu na boisko. Francuski pomocnik jest zdeterminowany, by odegrać kluczową rolę w decydującej fazie obecnego sezonu.

Według informacji podawanych przez “Daily Mail” Paul Pogba ma powrócić do treningów na boiskach w Carrington w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Pod warunkiem, że ostatnie etapy rehabilitacji po operacji kostki przebiegną pomyślnie Francuz będzie gotowy do gry już w niedługim czasie.

Wydaje się, że Pogba może być już gotowy na derby Manchesteru, które odbędą się 8 marca. W kolejnym tygodniu “Czerwone Diabły” zmierzą się z Tottenhamem w meczu, który może być kluczowy w wyścigu o miejsce w pierwszej czwórce. Pogba jest zdeterminowany, by być zdolnym do gry w jednym lub obu spotkaniach. 26-latek spędził ostatni okres rekonwalescencji w Dubaju.

Przyszłość Francuza pozostaje przedmiotem wielu spekulacji. Mimo to, jak podaje “Daily Mail”, Pogba ma być zdeterminowany, aby odegrać kluczową rolę w decydującej fazie sezonu w barwach Manchesteru United. “Czerwone Diabły” chcą zagrać w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów i mogą to uczynić kończąc sezon w pierwszej czwórce Premier League lub poprzez zwycięstwo w Lidze Europy. Ponadto zespół Ole Gunnara Solskjaera gra jeszcze w Pucharze Anglii.

Pogba ostatni raz pojawił się na boisku w trakcie Boxing Day, jednak jego powrót do gry może być kluczowy w kontekście walki o upragnioną Ligę Mistrzów.

Dyskusja