Getty Images

Dziennikarz m.in. stacji ESPN, Julien Laurens, stwierdził że jest przekonany, że w przyszłym sezonie Ole Gunnar Solskjaer nie będzie już pełnił roli menedżera Manchesteru United, a jego miejsce zajmie Mauricio Pochettino.

– Jestem przekonany, że Mauricio Pochettino będzie menedżerem Manchesteru United w przyszłym sezonie. Nie mam wątpliwości, że rozmowy na ten temat pomiędzy Pochettino a Woodwardem i ludźmi z United już się rozpoczęły, bądź rozpoczną się w bardzo bliskiej przyszłości – mówił Laurens w podcaście ESPN.

Atmosferę w kwestii przyszłości Mauricio Pochettino i ewentualnego objęcia przez Argentyńczyka sterów w Manchesterze United podgrzał w miniony wtorek sam zainteresowany, udzielając wywiadu stacji Sky Sports, w którym przyznał, że z miłą chęcią wróciłby do trenowania w Premier League, ale aktualnie “czeka na rozwój wydarzeń”.

Ponadto stacja Sky Sports umieściła na swoim koncie na Twitterze materiał wideo, na którym widać jak Mauricio Pochettino pojawia się we wtorek na meczu Brentford z Leeds United w Championship (1:1).

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wychwycono, że obok niego na materiale wideo pojawia się także Neil Ashton, nowy człowiek od zadań PR-owych w Manchesterze United.

To oczywiście może być jedynie wielki zbieg okoliczności. Wspomniana dwójka nawet ze sobą nie rozmawiała i też nie siedziała obok siebie, jednak to wystarczyło, aby w sieci zaczęto doszukiwać się sensacji.

Jednocześnie wiadomo, że Pochettino jest dobrym przyjacielem Marcelo Bielsy, menedżera Leeds United, więc też prawdopodobnie w ramach wsparcia swojego kolegi, były szkoleniowiec Tottenhamu pojawił się na wtorkowym meczu.

Przeczytaj także:  Konferencja prasowa Solskjaera po meczu z Watfordem: żądam więcej od każdego z moich piłkarzy

Dyskusja