„The Mirror”: Man Utd latem powalczy z Chelsea o Jadona Sancho

The Mirror Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak przekazuje „The Mirror”, Manchester United ma być zdeterminowany w działaniach mających na celu pokonanie Chelsea w walce o wycenianego na 120 milionów funtów prawoskrzydłowego Borussii Dortmund, Jadona Sancho.

Niemiecki zespół ma być gotowy na sprzedaż swojej gwiazdy latem, jeżeli otrzyma satysfakcjonującą ofertę za 19-latka. O reprezentanta Anglii mają zabiegać Manchester United oraz Chelsea, ale zdaniem „The Mirror”, „Czerwone Diabły” mają być przekonane, że mają na tym polu przewagę nad ekipą „The Blues”, z uwagi chociażby na dobrą współpracę z Borussią w przeszłości (m.in. transfery Shinjiego Kagawy i Henricha Mchitarjana).

Chelsea chętnie widziałaby na Stamford Bridge wychowanka Manchesteru City z uwagi na to, że latem londyński klub może opuścić dwójka skrzydłowych – Pedro oraz Willian.

Wiceprezes wykonawczy klubu z Old Trafford, Ed Woodward, zapowiedział niedawno, że Manchester United postrzega najbliższe letnie okno transferowe jako kluczowe w kwestii dalszej przebudowy drużyny i przywracania jej na piłkarski szczyt. Jadon Sancho ma być jednym z głównych celów „Czerwonych Diabłów”.

Skrzydłowy Borussii Dortmund zaliczył w tym sezonie 12 bramek i 13 asyst, kontynuując swoją doskonałą formę z poprzedniej kampanii, czym ustabilizował swój wizerunek jako jeden z największych młodych talentów w Europie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze