manutd.com

Zaplanowany na najbliższy piątek (14.02) mecz kadry Manchesteru United do lat 23 z rezerwami Swansea City w ramach rozgrywek Premier League 2 został przełożony.

Młode “Czerwone Diabły” specjalnie wróciły niedawno z obozu treningowego w Portugalii, aby w najbliższy piątek podjąć u siebie zawodników “Łabędzi”. W czwartek przekazano jednak, że mecz ten się nie odbędzie i zostanie rozegrany w innym terminie. Powodem tego ma być plaga choroby, która nawiedziła ekipę gości.

Oznacza to, że podopieczni Neila Wooda, którzy obecnie zajmują 2. miejsce w 2. dywizji rozgrywek Premier League 2 i walczą o powrót do 1. dywizji, swój najbliższy mecz o punkty rozegrają dopiero 2 marca br. na Bet365 Stadium przeciwko rezerwom Stoke City.

Jednak w międzyczasie, tj. 20 lutego br. (czwartek), drużyna do lat 23 “Czerwonych Diabłów” zmierzy się w meczu towarzyskim z rezerwami Club Brugge. W tym samym dniu podopieczni Ole Gunnara Solskjaera zagrają na wyjeździe z pierwszą drużyną aktualnego lidera belgijskiej ekstraklasy w ramach rozgrywek Ligi Europy.

Przy okazji klub z Old Trafford potwierdził także, że mecz kadry Manchesteru United do lat 18 w ćwierćfinale rozgrywek FA Youth Cup odbędzie się w “Teatrze Marzeń” dokładnie 28 lutego br. (piątek) o godz. 20:00 czasu polskiego.

Dyskusja