„The Mirror”: Man Utd faworytem do pozyskania latem Jadona Sancho

The Mirror Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak przekazuje brytyjski „The Mirror”, Jadon Sancho jest ponoć gotowy odrzucić oferty innych wielkich europejskich klubów na rzecz przenosin do Manchesteru United.

We wtorek „The Mirror” przekazał, że Borussia Dortmund jest gotowa sprzedać Jadona Sancho w najbliższe lato za około 120 milionów funtów. Anglikiem ma interesować się Manchester United, Chelsea, a także m.in. Real Madryt. Sam zawodnik ponoć preferuje jednak powrót do Premier League.

Z kolei w środę niemiecki dziennikarz stacji Sky Sports przekazał, że jest pewny, że Jadon Sancho w przyszłym sezonie nie będzie już reprezentował barw Borussii Dortmund. Zdaniem „The Mirror”, to Manchester United jest obecnie faworytem w kwestii pozyskania 19-latka.

Klub z Old Trafford ma być gotowy uczynić młodego Anglika jednym z najlepiej zarabiających w drużynie zawodników z tygodniówką powyżej 200 tysięcy funtów. „Czerwone Diabły” mają postrzegać także ten ruch jako zakup głośnego nazwiska, które może stać się nowym symbolem Manchesteru United.

19-latkiem mają być też zainteresowane kluby z Hiszpanii oraz Włoch. Fanem Anglika ma być menedżer Realu Madryt, Zinedine Zidane. Chętnie u siebie widziałaby go ponoć także Chelsea, która – zdaniem holenderskich mediów – jest bliska zawarcia umowy w sprawie pozyskania za 40 milionów funtów gwiazdy Ajaksu Amsterdam, Hakima Ziyecha – swego czasu także przymierzanego do transferu na Old Trafford.

Jak dalej przekazuje „The Mirror”, Manchester United miał już poczynić próby domknięcia umowy związanej z transferem skrzydłowego reprezentacji Anglii. „The Telegraph” przy tej okazji potwierdza, że Borussia Dortmund jest skłonna sprzedać latem 19-latka i już rozgląda się za zastępstwem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze