Mino Raiola: rozmawiałem z Juventusem na temat Paula Pogby

football-italia.net Patryk Tabak
Zmień rozmiar tekstu:

Mino Raiola w wywiadzie udzielonym „Tuttosport” przyznał, że prowadził rozmowy z Juventusem na temat transferu Paula Pogby. Agent pomocnika zaznacza, że Francuzem interesują się także inne kluby, a celem piłkarza jest gra o najwyższe cele, czego nie może doświadczyć w Manchesterze United.

Saga z Paulem Pogbą w roli głównej trwa w najlepsze. Francuski pomocnik chce opuścić Manchester United, a wśród klubów zainteresowanych sprowadzeniem mistrza świata wymienia się Juventus. Najnowsze doniesienia mówią, że „Stara Dama” zaoferuje Man Utd Aarona Ramseya lub Adriena Rabiota oraz 50 milionów euro.

Pogba nigdy nie traci uśmiechu, jednak dobry piłkarzy nie idzie do Manchesteru United po to, by nawet nie walczyć o Ligę Mistrzów czy mistrzostwo Anglii – powiedział Mino Raiola, agent piłkarza, w rozmowie z „Tuttosport”.

– Byłoby niepoważne, gdybym nie przyznał, że Paul chce pozostać na najwyższym poziomie. Pogba przede wszystkim chce dać z siebie wszystko i zobaczyć pod koniec sezonu, czy to wystarczy czy nie – dodał.

Faworytem w wyścigu po podpis Francuza wydaje się być wspomniany Juventus, ale sytuację monitorują także PSG Real Madryt.

– Rozmawiałem z Pavlem Nedvedem Juventusem o wielu rzeczach, także o Paulu Pogbie i innych piłkarzach. Trzeba zebrać informacje, zobaczyć co może się wydarzyć, rozważyć różne hipotezy, trochę pomarzyć… Razem z Juventusem, Paulem interesuje się wiele innych klubów, ale na ten moment on jest w Manchesterze United.

– Co mogę powiedzieć, to że Paul, podobnie jak Zlatan Ibrahimović, odbiera Włochy jako swój drugi dom. Nie miałby nic przeciwko powrotowi do Juventusu, ale o wszystkim trzeba będzie porozmawiać po Euro 2020. Na rynku nic nie jest niemożliwe, zostało to już udowodnione przez Juve, PSG czy Real. Osiąganie niemożliwego jest częścią tego biznesu – zakończył.

„The Telegraph” z kolei informuje, że Manchester United jest gotowy sprzedać Paula Pogbę za odpowiednią cenę. „Czerwone Diabły” nie chcą trzymać piłkarza na siłę i jeśli znajdzie się klub gotowy do spełnienia żądań finansowych włodarzy z Old Trafford, Francuz zmieni latem barwy klubowe.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze