Marcin Bułka: Angel di Maria bardzo nie lubi Manchesteru United

YouTube.com Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Marcin Bułka, który od lata zeszłego roku jest nowym bramkarzem Paris Saint-Germain, był niedawno gościem popularnego w serwisie YouTube programu “FootTrack”. 20-letni Polak zdradził w nim m.in. że Angel di Maria “bardzo nie lubi Manchesteru United”.

Di Maria trafił na Old Trafford latem 2014 roku z Realu Madryt. Po dobrym początku, jego forma w ekipie “Czerwonych Diabłów” zaczęła spadać, tak samo jak zrozumienie z kolegami z drużyny i ówczesnym menedżerem Manchesteru United, Louisem van Gaalem. Ostatecznie po zaledwie roku, Argentyńczyk przeniósł się do Paris Saint-Germain.

Zdaniem Marcina Bułki, 20-letniego bramkarza, który od lata ubiegłego roku na co dzień obcuje z Di Marią w klubie z Paryża, 32-latek ma bardzo złe wspomnienia z pobytu w Manchesterze i bardzo nie przepada za drużyną z Old Trafford.

– Angel di Maria bardzo nie lubi Manchesteru United. Chyba go dobrze nie wspomina. Wiem, że gdy w telewizji leci jakiś mecz z udziałem tej drużyny, to od razu przełączał na inny kanał – mówił Bułka.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze